אודות ה.שטרן

HStern היא חברת תכשיטי יוקרה אשר הוקמה בשנת 1945 בברזיל על ידי הנס שטרן והיא בבעלות פרטית של משפחת שטרן. החברה מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק תכשיטי זהב, שעוני יוקרה ומשקפי שמש. סמלה המסחרי של ה.שטרן הוא כוכב (משמעות המילה Stern בגרמנית היא “כוכב”) והוא מוטבע בחלקו הפנימי או האחורי של כל תכשיט המיוצר על ידי המותג.

החברה המשפחתית נוסדה בריו דה ז’ניירו בשנת 1945 על ידי הנס שטרן (1922-2007), והיא מרכזת את כל שלבי הייצור של תכשיטיה, החל מחיפוש אחר אבני החן והמתכות הטובות ביותר, דרך תפיסה ועיצוב, עד להשקת הקולקציות בחנויות המותג במדינות שונות. התכשיטים נוצרים ומפותחים ע”י צורפים אמנים בסדנאות תכשיטים, הממוקמות בריו דה ז’ניירו ובסאו פאולו, בידי כ – 300 בעלי מלאכה.

לה.שטרן נוסחה ייחודית של צבע זהב בגוון שמפניה הנקרא “זהב אצילי” – פיתוח בלעדי שנוצר לאחר שנתיים של מחקר כצבע ביניים של זהב לבן וזהב צהוב.

בראש המותג עומד רוברטו שטרן, בנו הבכור של הנס שטרן והוא מכהן כנשיא ומנהל הקריאייטיב הנוכחי של החברה. רוברטו אחראי על השינויים הגדולים שחלו במותג בשני העשורים האחרונים. בהנהלתו, הפכה החברה להיות מוכרת וידועה לא רק בזכות איכות האבנים היקרות המשובצות בתכשיטי המותג אלא גם בזכות עיצוב ומראה ייחודי ופורץ דרך.

נושאים כמו אופנה, אמנות וארכיטקטורה עוררו בו השראה וכך נרקמו שיתופי פעולה עם אנשי רוח, אמנות, ארכיטקטורה ועוד, שהביאו עימם רעיונות חדשניים ופורצי דרך.

“אנו מחפשים השראה בעבר, אך הפרשנות צריכה להיות עדכנית. אנו מדמיינים את העתיד, תוך שמירה על הטכניקות של ימינו. מעין נסיעה בזמן ופריצת מחסומים, לתור אחר החדש, מבלי לשכוח את שורשינו”, מסכם רוברטו על תהליך היצירה של HStern.

0
    0
    הוספת פריט לסל הקניות
    סל הקניות ריק